Kundtjänst

Ni är välkomna att kontakta oss på Black Hill, vi hjälper gärna till. Notera att Black Hill jobbar mot återförsäljare inom presentreklam. Jobbar du som återförsäljare inom presentreklam så hjälper vi dig. Söker du en återförsäljare av våra produkter eller har frågor om våra produkter så är du hjärtligt välkommen att höra av dig till oss så hjälper vi dig med vår kunskap. Vi eftersträvar alltid en god och snabb service så hör av er till oss om ni behöver hjälp så svarar vi så snabbt vi kan.

Vi på WSI Reklamgrossisten / Black Hill


Vi på WSI Reklamgrossisten / Black Hill


Ema Enderlein Fall
Företagsrepresentant
0522-587286
ema@wsi.se

Marie Bergman
Företagsrepresentant
0522-587280
marie@wsi.se

Lisa Milke
Innesälj
0522-587283
lisa@wsi.se

Örjan Boström
VD
0522-587281
orjan@wsi.se

Öppettider
Måndag-torsdag: 08-17
Fredag: 08-16 
Lunchstängt: 12.30-13.30

Sommaröppet v.24-32
Måndag-fredag: 08-16

Kontakt Kontor
Telefon: 0522-29060 
Email: info@wsi.se
Order: order@wsi.se

.

Michael Jacobsson
Innesälj
0522-587289
michael@wsi.se

Monika Boström
Innesälj, Ekonomi
0522-587282
monika@wsi.se

Erika Axelsson
Lageransvarig/webbshop
0522-587287
erika@wsi.se

HÄR FINNS VI

WSI Reklamgrossisten
Org nr: 556472-4325 


Westcoast of Sweden Int. AB
Backegårdsvägen 1
459 30 LJUNGSKILE

Har du en fråga? Vi hjälper dig så gott vi kan, fyll i nedan info så återkommer vi!


 

Kundtjänst

Vår kundtjänst har öppet 
Måndag-Torsdag: 08-17, Fredag: 08-16
Lunchstängt: 12.30-13.30

Sommaröppet: Måndag-Fredag: 08-16 

» Kundtjänst
» Villkor & frakter 
» info@wsi.se 


0522-29060

Kontakta oss / Information

Backegårdsvägen 1 | 459 30 Ljungskile 
Organisationsnummer: 556472-4325
Telefon: 0522-290 60
Order: order@wsi.se 
Förfrågan: info@wsi.se

» Om cookies |  » Sitemap  |   © Black Hill