0

Favorit-ikon

0

0 produkter / 0,00kr

Till varukorgen-ikon

0

Hem / Kundtjänst / Kontakt

WSI Reklamgrossisten

Kontakt och öppettider

Ni är alltid hjärtligt välkomna att kontakta oss via telefon eller på mail. Vi svarar snabbt under hela arbetsdagen och vid order kan vi oftast skicka beställd vara samma eller nästkommande dag. Vi hjälper alltid till med så snabba och utförliga svar vi kan.

Öppettider
Måndag-torsdag: 08-17 Fredag: 08-16
Lunchstängt: 12.30-13.30
Kontakt Kontor
Telefon: 0522-29060
Fax: 0522-29160
Email: info@wsi.se
Order: order@wsi.se

WSI Reklamgrossisten, Org nr: 556472-4325
Westcoast of Sweden Int. AB
Backegårdsvägen 1 459 30 LJUNGSKILE

Vi på WSI Reklamgrossisten / Black Hill


Vi på WSI Reklamgrossisten / Black Hill


Ema Enderlein Fall
Företagsrepresentant
0522-587286
ema@wsi.se

Marie Bergman
Företagsrepresentant
0522-587280 marie@wsi.se

Lisa Milke
Innesälj
0522-587283
lisa@wsi.se

Öppettider
Måndag-torsdag: 08-17 Fredag: 08-16 Lunchstängt: 12.30-13.30

Kontakt Kontor
Telefon: 0522-29060
Fax: 0522-29160
Email: info@wsi.se
Order: order@wsi.se

Michael Jacobsson
Innesälj
0522-587289 michael@wsi.se

Monika Boström
Innesälj, Ekonomi
0522-587282
monika@wsi.se

Sara Boström
Innesälj, Lager
0522-587287
sara@wsi.se

HÄR FINNS VI

WSI Reklamgrossisten
Org nr: 556472-4325

Westcoast of Sweden Int. AB
Backegårdsvägen 1
459 30 LJUNGSKILE

Robert Bäckman
Innesälj, Grafiker
0522-587284 robert@wsi.se

Cathy Ståhl
Ekonomi
0522-587288
cathy@wsi.se

Örjan Boström
VD
0522-587281
orjan@wsi.se

 
Kundtjänst

Vår kundtjänst har öppet
Måndag-Torsdag: 08-17, Fredag: 08-16
Lunchstängt: 12.30-13.30

» Kundtjänst
» Jag behöver hjälp/har en fråga
» Jag behöver komma i kontakt med ÅF av Black Hill produkter


Black Hill Facebook

Kontakta oss / Information

Backegårdsvägen 1 | 459 30 Ljungskile
Organisationsnummer: 556472-4325
Telefon: 0522-290 60
Fax: 0522-291 60

» Jag behöver komma i kontakt med ÅF av Black Hill produkter

Kundtjänst

Vår kundtjänst har öppet
Måndag-Torsdag: 08-17, Fredag: 08-16
Lunchstängt: 12.30-13.30

» Kundtjänst
» Jag behöver hjälp/har en fråga
» Jag behöver komma i kontakt med ÅF av Black Hill produkter


Black Hill Facebook

Kontakta oss / Information

Backegårdsvägen 1 | 459 30 Ljungskile
Organisationsnummer: 556472-4325
Telefon: 0522-290 60
Fax: 0522-291 60

» Jag behöver komma i kontakt med ÅF av Black Hill produkter

» Om cookies |  » Sitemap  |   © Black Hill